JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi AUSZTRÁLIA Nagydíj *** 03-22.-én 02:30 Első Szabadedzés *** 06:00 2. Szabadedzés *** 03-23.-án 02:30 3. Szabadedzés *** 06:00 Időmérő *** 03-24.-én 05:00 FUTAM ***

    *Parányi varázslat: A család (2011) The Good Witch's Family

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    *Parányi varázslat: A család (2011)  The Good Witch's Family Empty *Parányi varázslat: A család (2011) The Good Witch's Family

    Témanyitás  Jolcsi Szer. Aug. 31 2016, 17:37




    *Parányi varázslat: A család (2011)  The Good Witch's Family Paranyi-varazslat-a-csalad





    Cassie élete jól alakul, ahogy beilleszkedik az új családjába: férje Jake, a rendőrfőnök, nevelt gyerekei Brandon és Lori. De Middletonban valami történik, valami rossz. A gonosz érkezik meg, Cassie rég nem látott unokatestvére, Abigail személyében, aki mint egy tornádó hozza magával a gonoszságot. A korábban békés Russell családban mindenki veszekszik reggeltől estig; Jaket kirúgják, miután vitázott a polgármesterrel egy ügy kapcsán; a polgármester felesége, Martha pedig otthagyja a férjét hosszú évek házassága után. Miközben Cassie-t felkérik, hogy legyen polgármester, a családjában, amely egykor olyan boldog és nyugodt volt, egyre több a súrlódás; Abigail ördögi befolyása pedig egyre fokozza Cassie boldogtalanságát. Mit tehet ilyenkor egy jó boszorkány?



      Pontos idő: Csüt. Márc. 28 2024, 13:23