JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel

*** 2017 évi MALYSIA Nagydíj *** 09-29.én 05:00 első szabadedzés *** 09:00 második szabadedzés *** 09-30.-án 08:00 harmadik szabadedzés *** 11:00 időmérő *** 10-01.-én 09:00 futam ***

Utazás a rejtélyes szigetre (2012)

Share
    Jolcsi
    Admin

Hozzászólások száma : 4473

Utazás a rejtélyes szigetre (2012)

Témanyitás  Jolcsi on Szomb. Jan. 07 2017, 11:27

A kalandorvér nem válik vízzé. Az ifjú Sean Anderson (Josh Hutcherson), aki a két évvel ezelőtt bátran indult nagybátyja megmentésére, vészjelzéseket kap vállalkozó kedvű nagyapjától (Michael Caine) egy titokzatos szigetről. Az egyetlen baj csak az, hogy a térkép szerint a jelzés az óceánnak azon pontjáról származik, ahol biztosan nincsenek szigetek.
    A fiú habozás nélkül útnak indul. Mostohaapja (Dwayne Johnson) képtelen lebeszélni őt az őrült vállalkozásról, így aztán - jobb ötlet híján - ő is Seannal tart. Belekeveredik a kalandba a világ legrozogább gépével rendelkező pilóta (Luis Guzmán) és szemrevaló lánya (Vanessa Hudgens) is. A sziget újabb és újabb váratlan helyzetekkel teszi próbára a csapat ügyességét és kitartását: ismeretlen életformák, meglepetésszerűen kitörő vulkánok várják őket, és még néhány egészen különös meglepetés.

----------------------------

Ne próbáljunk meg más lenni.
    Csak legyünk jók!
    Jónak lenni az már eléggé más.

Pontos idő: Csüt. Szept. 21 2017, 16:13