JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi AUSZTRÁLIA Nagydíj *** 03-22.-én 02:30 Első Szabadedzés *** 06:00 2. Szabadedzés *** 03-23.-án 02:30 3. Szabadedzés *** 06:00 Időmérő *** 03-24.-én 05:00 FUTAM ***

    Az ismerős arc (Picking Up and Dropping Off) (2003)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Az ismerős arc  (Picking Up and Dropping Off)  (2003) Empty Az ismerős arc (Picking Up and Dropping Off) (2003)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Okt. 08 2017, 18:50




    Az ismerős arc  (Picking Up and Dropping Off)  (2003) Arcok







    Will Chaney New Yorkban él, elvált, 33 éves és egy helyi tv csatornánál dolgozik, mint meteorológus. Életének legnagyobb öröme és büszkesége nyolc éves fia, Ben. Éppen karácsony van és a JFK reptér 19-es kapujánál Will a fiát várja, aki az édesanyjával töltött vakációról utazik haza. Jane West 33 éves, válófélben lévő, mindenben a tökéletességre törekvő régiségkereskedő, akinek van egy 7 éves kislánya, Claire. Jane éppen kikíséri Claire-t a JFK reptérre, hogy a vakációra az apjához utazzon Chicagóba. Várakozás közben Will és Jane rájönnek, hogy mindketten hasonló helyzetben vannak, ám egy zavart köszönés után elválnak útjaik. Will azonban ettől kezdve csak Jane-re tud gondolni. A sokat randizgató férfi rájött, hogy a még egyedülálló nők számára vagy túl fiatalok, vagy már túl idősek. Jane volt az, aki tökéletesnek tűnt. Nem tudja, hogy Jane is így gondolkodik róla - végre egy igazi férfi, akivel nem egy társkereső szolgálaton keresztül ismerkedett meg. Jane szeretné valahogy kideríteni Will nevét, vagy a telefonszámát. Így kezdődik a két egyedülálló New York-i idegen, két ismerős arc kalandja. Évről évre, a nagy ünnepek alkalmával sokszor találkoznak a reptéren, miközben gyerekeiket várják, azonban sok időnek kell eltelnie, míg összeszedik a bátorságukat és kapcsolatba lépnek egymással. Közös boldogságuk érdekében végül összefognak a család, a barátok, sőt még a volt partnereik is.



      Pontos idő: Csüt. Márc. 28 2024, 11:55