JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel

*** 2018 évi AZERBAIJAN Nagydíj *** 04-27-én 11:00 első szabadedzés *** 15:00 második szabadedzés *** 04-28-án 12:00 harmadik szabadedzés *** 15:00 időmérő *** 04-29-én 14:10 futam ***

Taxi 3 (2003)

Share
    Jolcsi
    Admin

Hozzászólások száma : 4886

Taxi 3 (2003)

Témanyitás  Jolcsi on Szomb. Ápr. 07 2018, 19:27

Marseille-ben sosem lesz nyugalom. Gibert felügyelő és lelkes, de mindenre alkalmatlan csapata hiába iparkodik, hogy fenntartsa a rendet: újabb fegyveres banda tartja rettegésben a napfény városát. A Mercedes-szel száguldó német bankrablók és a japán hadügyminiszert elrabló nindzsák után most a görkorcsolyán száguldó terroristákat kellene megfékezni. Amikor a rendőrség tehetetlen, természetesen csak egyvalaki segíthet: Régi ismerősünk, Daniel, a turbómeghajtású taxis, akinek minden vágya, hogy barátnőjével édes kettesben kapcsolhasson a legmagasabb fokozatra. Ehelyett azonban kénytelen újból Emilien barátja és egyúttal a francia mundér becsületét megmenteni. Nincs túl sok kedve hozzá, de újból beletapos a gázba, dübörög a motor, horpad a karosszéria, és ő kétszázhúszas tempót diktálva csap szét a görkoris rosszfiúk között. Ha szerencséje van, még épp odaér a randevújára. A Taxi 3-ban egy bizonyos Sylvester Stallone bukkant fel meglepetésszerűen egy kanyarban.

----------------------------

Ne próbáljunk meg más lenni.
    Csak legyünk jók!
    Jónak lenni az már eléggé más.

Pontos idő: Szer. Ápr. 25 2018, 08:51