JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Dobd be magad! (Make It Happen) 2008

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Dobd be magad!  (Make It Happen)   2008 Empty Dobd be magad! (Make It Happen) 2008

    Témanyitás  Jolcsi Kedd Ápr. 17 2018, 20:53




    Dobd be magad!  (Make It Happen)   2008 Dobd-be-magad





    Lauryn egy poros kisvárosban él, Indiana államban. A fiatal lány szülei meghaltak, ő segít a bátyjának a rájuk maradt családi vállalkozás működtetésében. Könyvelőként dolgozik az autószerelő műhelyben, de álma, hogy profi táncos legyen. Ezért minden szabad percében gyakorol, és élete legnagyobb lehetőségére készül: felvételt akar nyerni az egyik leghíresebb táncakadémiára, a Chicagói Zene- és Tánciskolába. Ám amikor elutasítják, kétségbeesik. Nem akar visszamenni vidékre, de a saját tehetségébe vetett hite is megrendül. Egy véletlen találkozás azonban új fordulatot hoz az életében. Nemcsak szállása, hanem munkája is lesz Chicagóban, mégpedig az egyik legnépszerűbb éjszakai táncos szórakozóhelyen. Igaz, hogy könyvelőként, de a tánctudása nem marad sokáig rejtve. A Ruby's bár színpadán olyan magabiztosságra tesz szert, hogy eldönti, újra megpróbálja a felvételit.



      Pontos idő: Pént. Ápr. 19 2024, 14:27