JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    A legjobb éveim hátravannak, elhagyom Angliát - Gera

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    A legjobb éveim hátravannak, elhagyom Angliát - Gera  Empty A legjobb éveim hátravannak, elhagyom Angliát - Gera

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Ápr. 08 2011, 13:25



    A legjobb éveim hátravannak, elhagyom Angliát - Gera


    A legjobb éveim hátravannak, elhagyom Angliát - Gera  Gerazoltan


    Gera Zoltán, a Fulham és magyar válogatott támadója a Hetek hetilapnak nyilatkozott az elmúlt időszakról. A futballista megerősítette – amit menedzsere, Filipovics Vladan korábban már elmondott a Nemzeti Sport Online-nak –, hogy kész elhagyni Angliát.

    „Nagyon nehéz és frusztráló időszak van a hátam mögött nemcsak a válogatottban, hanem a Fulhamben is. A második gólom után örültem jobban, mert úgy éreztem, hogy a hollandok előző találatában én is benne voltam, és így javíthattam" – idézi a hetek.hu a Gera Zoltánnal készített interjút.
    Hirdetés


    A támadó arról is beszélt, hogy Mark Hughes, a Fulham menedzsere folyamatosan azzal hitegeti, hogy számít rá, de mégsem játszatja.

    „Egyáltalán nem lepődtem meg, hogy a múlt hétvégén sem voltam ott a keretben. Nem értem, miért, hiszen tavaly az év játékosának választottak. A mostani edzőm, Mark Hughes, úgy tűnik, nem látja bennem, amit az elődje, és ezt nagyon nehéz megemészteni. Folyamatosan azt mondják, számítanak rám, szeretnék, hogy itt maradjak. De amikor a szakvezető nem játszat egy futballistát, az minden szónál többet mond” – fogalmazott Gera, aki úgy érzi, a legjobb évei még hátravannak.

    „Nagyon várom már a szezon végét, hogy el tudjak igazolni egy új klubhoz. Harminckét esztendős vagyok, de közel sem érzem magam ennyinek, sőt úgy készülök, hogy a legjobb éveim még hátravannak. Ilyen jó erőben még sohasem voltam, úgy tűnik, későn érő játékos vagyok. Eddig is egyre jobb csapatokban szerepelhettem, remélem, ezúttal is előre tudok majd lépni. A családommal mindenképpen országot szeretnénk váltani, és leginkább a spanyol, olasz vagy német bajnokságba igazolnék. Vágyom arra, hogy egy másik közegben is kipróbáljam magam, szeretem az ilyen kihívásokat” – fogalmazott a támadó.


      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 14:29