JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Raikkönen Kecskeméten lesz május elsején!

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Raikkönen Kecskeméten lesz május elsején! Empty Raikkönen Kecskeméten lesz május elsején!

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Ápr. 15 2011, 20:14




    Raikkönen Kecskeméten lesz május elsején!

    A korábbi Forma-1-es világbajnok finn pilóta a nyári NASCAR-sorozatra hangol májusban, a hírös városban.




    Raikkönen Kecskeméten lesz május elsején! M1fyor3j6m86



    A napokban robbant a hír, mi szerint a Forma-1 2007-es bajnoka, Kimi Räikkönen nyáron a NASCAR sorozatban indul. Erre azonban Magyarországon melegít majd be, és a 2011.évi Hell Energy Országos Drift Bajnokság május 1-i kecskeméti rendezvényén a kecskeméti Gokarstadion pályáján gyakorol, ahonnan Olaszországba utazik majd tovább. Forrásaink szerint a Red Bull egy Merecedes E500 drift autót bérel a finn számára a Driftgumi.hu csapatától.

    “Valóban felvette velünk a kapcsolatot Räikkönen menedzsere. Sikerült megegyezni, így Kimi ott lesz a május 1-i rendezvényen. Nagyon örülünk, hogy ránk esett a választása, hiszen ez komoly reklámot jelent Magyarország kedvenc drift bajnokságnak és energiaitalának. Bízunk benne, hogy sokan ellátogatnak majd a versenyre, és bővül a driftet kedvelők köre” – erősítette meg a hírt Béres Szabolcs, a Hunakamo SE elnöke és a drifting.hu üzemeltetője.

    Steve Robertson elmondta, hogy a gyakorlásra bérelt drift autóra a driftgumi.hu térítésmentesen biztosítja a gumikat Räikkönennek. Räikkönen azért döntött Kecskemét mellett, mert ez volt összeegyeztethető szabadidejével, továbbá kedveli Magyarországot – írja a bevezetem.hu.


    http://kesport.hu/2011/04/15/kimi-raikkonen-majus-elsejen-kecskemeten-melegit-a-nascar-ra/

      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 10:28