JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    M A G Y A R mulatós

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    M A G Y A R mulatós Empty M A G Y A R mulatós

    Témanyitás  Jolcsi Hétf. Júl. 22 2013, 22:17







    Mulatós zene mindenkinek aki szereti
    Szőr a szitába, Szeretlek,szeretlek, Pille, pille, Úgy szeretek mulatni, Zsebkendőm négy sarka, Eger városa, Mi mozog, Rámás csizmát, Fa villa, fa kanál, Még azt mondják, Csak az új, csak a szép, Lányok a legényt, Nem azért szeretlek, Hej kicsi menyecske, Kislány vigyázz, íszép kislány az Ica, Ez kislány megy a kútra, Nincs már pénz a zsebembe, Sárgul az akácfa, Zsebkendőm négy sarka, A falu legszebb lánya, Aranyeső, Kék a szeme, Se veled, se nélküled, Részeg vagyok rózsám, Zöld a kukorica Kati, A faluban nagy a lárma, Leégett a juhász háza, Komáromi kislány, Sárgát virágzik a repce, Szombaton este, Sűrű csillag, Zöld erdőben, Édesanyám nem tudok aludni, Kis kút, Pénztárcámnak..,Komámasszony kakasa, Új a csizmám, Porzik, porzik, Kalapom, kalapom, Nem vagyok én, Rászállott a vagalamb, A szatmári dombtetőn, Nem forog a dorozsmai, A dorozsmai határban, Álmos vagyok

      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27 2024, 03:40