JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    A legendás musztáng (2009)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    A legendás musztáng (2009) Empty A legendás musztáng (2009)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Aug. 25 2013, 23:10




    A legendás musztáng (2009) A-legend%C3%A1s-muszt%C3%A1ng





    Hannah édesanyja halála óta a fényképezés szerelmese. Kedves emlék köti a gépéhez, még mamája tanította vele fényképezni. Minden vágya, hogy a szabadon élő musztángokról csináljon képet. Ennek ellenére nem örül, amikor papája egy utah-i farmra küldi egyik régi ismerőséhez nyaralni. Az egyetlen vigasztaló, hogy a környéken sok vadló él, és vendéglátói ismerik az állatok élőhelyét. Már az első napokban felfedeznek egy musztáng csapatot a közeli völgyben, és Hannah gyönyörű képeket készít. Ám nem ők az egyetlenek, akik a lovak iránt érdeklődnek. Egy gonosztevő társaság szeretné befogni a nagy értékű állatokat, és jó pénzért értékesíteni őket. Különösen a legendás csődörre fáj a foguk. Hannah és barátai a lovak védelmére kelnek… Látványos, szép film a család minden tagjának.



      Pontos idő: Hétf. Május 06 2024, 18:47