JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    CSAVARGÓ KUTYA 3 (2006)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    CSAVARGÓ KUTYA 3   (2006)    Empty CSAVARGÓ KUTYA 3 (2006)

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Május 08 2015, 18:10




    CSAVARGÓ KUTYA 3   (2006)    Csavargo_kutya_3




    Ebben a részben rejtély nehezedik a kisvárosra. Találnak egy gazdátlan autót és kiderül, hogy a tulajdonosa eltűnt egy kocsmai verekedés után, ahol Juddal került összetűzésbe. Az egész város Juddot gyanusítja és mintha a jelek is az ő bűnösségét támasztanák alá, annak ellenére, hogy konkrét bizonyítékkal senki nem tudott előállni. Marty és a családja az egyetlen, akik hisznek az ártatlanságában. Marty Daviddel, a barátjával nyomozósat játszik, ami majdnem az életükbe kerül. Kiderül, hogy az egyre szaporodó lopásokért és a gyilkosságért is (mert előkerül az autótulajdonos holtteste) két szökött fegyenc a felelős, akiket aztán Martynak sikerül Csavargó segítségével elkapni. Marty kennelt épít Juddnak, mert sajnálja a láncra vert kutyáit. Judd ezt hol barátságosan, hol barátságtalanul fogadja. Egy nap Dara Lynn, Marty húga beleesik a hídról a folyóba, Marty és Csavargó pedig utána vetik magukat. Dara Lynnt sikerül kihúzni, de Csavargót elragadja az ár és a zúgó felé sodródik. Hiába igyekszik Marty, nem tud mit tenni. Ám ekkor Judd beugrik a vízbe és kihúzza a kiskutyát. Martyval kimondottan is barátok lesznek és a város hősként ünnepli.



      Pontos idő: Pént. Május 10 2024, 14:10