JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    HUDSON HAWK – EGY MESTERTOLVAJ ARANYAT ÉR (1991)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    HUDSON HAWK – EGY MESTERTOLVAJ ARANYAT ÉR  (1991)  Empty HUDSON HAWK – EGY MESTERTOLVAJ ARANYAT ÉR (1991)

    Témanyitás  Jolcsi Csüt. Jan. 14 2016, 07:49




    HUDSON HAWK – EGY MESTERTOLVAJ ARANYAT ÉR  (1991)  Hudson-Hawk-Egy-mestertolvaj-aranyat-%C3%A9r





    Eddie Hawkins, a Hudson Hawk néven közismert tolvajkirály tízévi börtönbüntetése letöltése után úgy dönt, végleg szakít a múltjával. A multimilliomos Mayflower házaspár azonban igyekszik megakadályozni a tisztes visszavonulást, mert szükségük van egy profira, hogy megszerezzen számukra három páratlan műkincset. Hawk kénytelen elvállalni a megbízatást, mert megfenyegetik, hogy ha nemet mond, meggyilkolják a legjobb barátját. Elindul tehát kalandos útjára, miközben mit sem sejt arról, hogy a keresett kincsek nem pusztán művészettörténeti szempontból jelentősek. A helyzetet csak tovább bonyolítja, hogy Hawk találkozik a misztikus szépségű Anna Baraglival, akinek egyszerűen nem tud ellenállni.


      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 07:58