JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Különleges Valentin nap (2011)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Különleges Valentin nap (2011) Empty Különleges Valentin nap (2011)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Ápr. 24 2016, 20:26




    Különleges Valentin nap (2011) Kulonleges-valentin-nap





    Miután Amerika belép a II. világháborúba, és emiatt minden harcköteles katonát behívnak, Neil Thomas tengerészhadnagy könnyes búcsút vesz terhes feleségétől, Caroline-tól, és felszáll arra a vonatra, ami valószínűleg a végzetébe viszi. Mielőtt a fia megszülethetne, Neil gépét lelövik a Csendes-óceán felett, és a hadnagyot eltűntnek nyilvánítják. A hír hallatára Caroline teljesen összeomlik, és az elkövetkező 65 évben minden egyes évben kimegy a pályaudvarra, méghozzá azon a napon, amikor utoljára látták egymást Neillel, hogy megemlékezzen élete szerelméről. Idővel egy tévériporter (Jennifer Love Hewitt) tudomást szerez erről a megindító történetről, és elhatározza, hogy utánajár annak, hogy mi történhetett Neillel. A kutatásban Caroline unokája, Lucas is részt vesz, és a két fiatal között hamarosan szerelem bimbózik.


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29 2024, 17:13