JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Chéri - Egy kurtizán szerelme (2009)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Chéri - Egy kurtizán szerelme (2009) Empty Chéri - Egy kurtizán szerelme (2009)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Jún. 05 2016, 22:36




    Chéri - Egy kurtizán szerelme (2009) Cheri-egy-kurtizan-szerelme






    Az elsõ világháború elõtti Párizs félvilági társaságában játszódó szerelmi történet fõhõse Lea, a visszavonult kurtizán, és az ifjú Chéri, Lea kiöregedett barátnõjének és riválisának fia. Az érett, gyönyörű Lea bevezeti az elkényeztetett és éretlen fiút a testi gyönyör és az érzékiség világába, és kapcsolatuk egyre szorosabbra fonódik. Hat év után Chéri anyja, Madame Peloux titokban esküvõt szervez fiának egy másik kurtizán lányával, Edmével. Lea és Chéri megpróbálnak napirendre térni az elkerülhetetlen különválás felett, de felhõtlen életük alapja mélyebben gyökerezik, mint azt valaha gondolták volna. Mire ráébrednek, mennyit jelentenek egymásnak, már azt is tudják, túl késõ.


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27 2024, 12:47