JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Az örökkévalóságra várva (2010)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Az örökkévalóságra várva (2010) Empty Az örökkévalóságra várva (2010)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Aug. 14 2016, 22:30




    Az örökkévalóságra várva (2010) Thumb





    Emma (Rachel Bilson) és Will (Tom Sturridge) legjobb barátok voltak, amíg felnőttek. Hosszú ideje nem tartották a kapcsolatot. Willnek Emma mindig a legfontosabb személy az életében. Hinni abban, hogy ők mindig együtt lesznek, a fiú mindenhová követte a lányt. Willnek nincs otthona, autója, vagy egy "rendes" munkája. A tehetségének köszönhetően marad életben, mint zsonglőr és szórakoztató tehetségét kiélesítette, amit évek után megmutatott Emmának. Emma visszatér a szülővárosába, amikor az apja megbetegszik, megpróbálja maga mögött hagyni a komplikált szerelmi életét és otthagyja a karrierjét, mint TV színész. Ahogy a karakterei szembenéznek szeretettel, halállal és a saját előfeltételezéseikkel, Waiting For Forever (Örökké való várakozás) kérdezi az élet valóságait.


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28 2024, 08:29