JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Rossz anyák karácsonya /A Bad Moms Christmas/ (2017)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Rossz anyák karácsonya /A Bad Moms Christmas/   (2017) Empty Rossz anyák karácsonya /A Bad Moms Christmas/ (2017)

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Dec. 16 2017, 21:33





    Rossz anyák karácsonya /A Bad Moms Christmas/   (2017) 291527_1509969643.5404





    Az év legvarázslatosabb ünnepén, mikor minden pillanat csupa öröm és boldogság... na, ilyenkor köthetik csak fel igazán a gatyájukat az anyukák: jön a rohangálás az ajándékok után, a dekorálás és a napokon át tartó főzés. Nem is csoda, hogy Amy (Mila Kunis), Kiki (Kristen Bell) és Carla (Kathryn Hahn) ismét fellázad. A túlhajszolt trió megint szembe megy az árral, és magasról tesz a karácsonyi hagyományokra. A szabadelvű anyák ezúttal is a kimenőre hajtanak, a lehető legkevesebb energiából akarják kihozni a leglazább, legbulisabb karácsonyi ünnepet.
    Egy dologgal azonban nem számolnak: a saját édesanyáik felbukkanásával. A tökéletes karácsony bűvöletében szocializálódott mamák (Susan Sarandon, Christine Baranski, Cheryl Hines) ugyanis ragaszkodnak a jól bevált mazochista anyaszerephez és az ünnep szentségéhez. És ekkor elszabadulnak a rénszarvasok és kinyílik pár vodkásüveg. Innentől kezdve már csak egy dolog biztos: ez az éj nem lesz csendes...



      Pontos idő: Pént. Ápr. 26 2024, 19:49