JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    Nora Roberts: Bukott angyal /Angels Fall/ 2007

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Nora Roberts: Bukott angyal /Angels Fall/  2007 Empty Nora Roberts: Bukott angyal /Angels Fall/ 2007

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Márc. 31 2018, 12:57





    Nora Roberts: Bukott angyal /Angels Fall/  2007 Nora-roberts-bukott-angyal







    Egy étteremben történt lövöldözés egyetlen túlélőjeként nem csoda, hogy Reece Gilmore úgy dönt, hogy elhagyja a nagyvárost, Bostont - egy nyugodtabb élet reményében. Reece egyedül és céltalanul vág neki az országútnak, ám egy kisváros közelében lerobban az autója. A kényszerpihenő pedig hosszabbnak ígérkezik, ezért Reese munkát vállal a festői szépségű kisvárosban. Ahogy telik az idő, Reese egyre jobban érzi magát új lakhelyén, az embereket megismeri és megszereti, s a lelke is kezd megnyugvásra lelni. Ráadásul egy csodálatos férfi is belép az életébe, az író Brody személyében. Ám az idill hamarosan szertefoszlik, amikor Reese szemtanúja lesz egy brutális gyilkosságnak.



      Pontos idő: Csüt. Május 02 2024, 03:08