JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    Szívek párbaja. (Duel of Hearts, 1992)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Szívek párbaja. (Duel of Hearts, 1992) Empty Szívek párbaja. (Duel of Hearts, 1992)

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Jún. 10 2018, 16:55




    Szívek párbaja. (Duel of Hearts, 1992) Szivek-parbaja






    Az előkelő társaság legszebbikét, Lady Caroline Faye-t az egyik udvarlója kelepcébe csalja, s előle menekülve egy erdei romnál találja magát, benne egy holttesttel. Itt találkozik Lord Breconnel, akit egy levéllel csaltak a helyszínre. Caroline nem árulja el a férfinak, ki is ő valójában, és társalkodónőnek vallja magát. A lány újra találkozni akar a lorddal, és nem sokkal később eléri, hogy Lord Brecon anyjának lesz a társalkodónője. A komor Breacon-kastélyban megtudja, hogy a férfinak - akibe egyre jobban beleszeret – szomorú titka van, amelyet nem akar neki elmondani. Megkezdődik a szívek párbaja, melyben Vane megpróbálja megmenteni Caroline-t saját meggondolatlan lépésétől, attól, hogy elkötelezze magát mellette. A lány viszont eldönti: megmenti a férfit és a szerelmüket.



      Pontos idő: Pént. Ápr. 26 2024, 10:35