JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    Két apának mennyi a fele? /Une chance sur deux/ 1998 - BELMONDO

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Két apának mennyi a fele?  /Une chance sur deux/ 1998 - BELMONDO Empty Két apának mennyi a fele? /Une chance sur deux/ 1998 - BELMONDO

    Témanyitás  Jolcsi Hétf. Jún. 18 2018, 00:28




    Két apának mennyi a fele?  /Une chance sur deux/ 1998 - BELMONDO 32419_2






    A fiatal és gyönyörű Alice Thomaso kiszabadul a börtönből, ahova luxusautók lopásáért került. A lánynak egy hónappal korábban meghalt az anyja, aki egy magnószalagról tudatja vele, hogy évekkel korábban két férfit szeretett egyszerre. Miután kiderült, hogy terhes, nem tudott választani közöttük, ezért elhagyta őket. Alice elhatározza, hogy felkeresi mindkettőjüket és kideríti, melyikük az apja. A lány ellop egy sportautót, majd elindul délre, ahol találkozik az apajelöltekkel. A két férfi, akik nem is tudtak egymás létezéséről, döbbenten hallgatja végig a lejátszott felvételt. Mielőtt kideríthetnék, hogy ki is az igazi szülő, a játékba bekapcsolódik a rendőrség és az orosz maffia.



      Pontos idő: Pént. Május 10 2024, 05:56