JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    A fáraó bosszúja (2006) THE Curse of King Tut's Tomb

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    A fáraó bosszúja (2006) THE Curse of King Tut's Tomb Empty A fáraó bosszúja (2006) THE Curse of King Tut's Tomb

    Témanyitás  Jolcsi Szer. Jan. 15 2020, 00:07




    A fáraó bosszúja (2006) THE Curse of King Tut's Tomb 12U2gYxd9w8feQta8mjxWDQlSBF





    Kétezer évvel ezelőtt a nagy Tutankhamen isteni erejével négy részre törte a Smaragd kőtáblát és ezzel bezárta az átjárót az alvilág és a halandók világa között. A darabok szétszóródtak és a kíméletlen hajsza azóta is folyik a kőtábla darabjaiért, melyeket összeillesztve az átjáró újra megnyílik. A fiatal és ambíciózus archeológus, Danny Freemont (Casper Van Dien) több darabot is megtalált veszélyes kutatásai során, ám a Pokol Tűz Titkos Társaság bérencei mindhármat megkaparintották. Freemontnak mindössze egyetlen esélye maradt megmenteni a világot a végső pusztulástól. A tábla negyedik darabja Kairó közelében rejtőzik, aminek a megtalálásához szüksége van a gyönyörű és tapasztalt egyiptológus, Dr. Azelia Barakat (Leonor Valera) segítségére.



      Pontos idő: Szer. Május 08 2024, 23:52