JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Élet és Halál ( Nosso Lar )

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Élet és Halál ( Nosso Lar )    Empty Élet és Halál ( Nosso Lar )

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Jan. 17 2020, 22:38








    Az Otthonunk – Our Home – Nosso Lar – Film a halálról, a pokolról, a mennyországról … honnan jöttünk, hová megyünk. A film a halál utáni és halál előtti életet mutatja be.

    Az élet soha nem áll meg,még "halálunk"kor sem.
    a lélek tovább él,halhatatlan,s hogy hova kerül önmaga dönti el,mégpedig érzelmeivel,gondolataival,hitvilágával,vagy történetesen az ego vezetésével.
    Jobb esetben itt a földön az öregedést leszámítva mindig tanulunk,és érettebbek leszünk,vagy bölcsebbek is mely összekapcsolódik a szeretettel!
    Képesek vagyunk fejlődni?szeretni,megbocsájtani,szívvel élni?
    Halálunk után is tanulnunk kell,fejlődnünk,ami soha nem áll meg,nincs olyan hogy mindent tudok és értek,az elmémmel..
    amikor tanultunk fejlődtünk léphetünk egy szintet az isteni világ felé még szebb és szeretettelibb világokba..

    A Nosso Lar (Otthonunk) egy brazil író-médium tollából származik, aki állítólag egy külső hangot követve írta a könyveit. A történet megmutatja, hogyan ér véget a földi, és hogyan folytatódik az azt követő útszakasz.


    Kapcsolódó cikk:
    http://arkadia.hu/megvilagosito-film-arrol-mi-tortenik-velunk-halalunk-utan-nosso-lar-otthonunk/


      Pontos idő: Pént. Május 17 2024, 11:08