JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Sally Lockhart rejtelyes tortenetei Arny eszakon (2007) The Shadow in the North

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Sally Lockhart rejtelyes tortenetei Arny eszakon  (2007) The Shadow in the North Empty Sally Lockhart rejtelyes tortenetei Arny eszakon (2007) The Shadow in the North

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Jan. 18 2020, 23:46




    Sally Lockhart rejtelyes tortenetei Arny eszakon  (2007) The Shadow in the North Sally-lockhart-rejtelyes-tortenetei-arny-eszakon-2007-online_1





    Lockhart és Garland vidám, ám különös hangulatú irodájában nagy a sürgés-forgás. Jim Taylor egy híres mágus eltüntetésében segédkezik, Fred a legújabb technika segítségével próbál lencsevégre kapni egy szeánszot, Sally Lockhart pedig veszélyes pénzügyi vizsgálatokba bonyolódik egy zavaros és titokzatos ügy kapcsán. Vajon csak véletlen, hogy a szálak azonos irányba vezetnek, avagy egy gonosz és könyörtelen elme precízen megtervezett halálos játékáról van szó? Philip Pullman, az ifjúsági regényeivel számtalan díjat nyert angol író, Viktoria-korabeli művének izgalmas adaptációja a BBC feldolgozásában.



      Pontos idő: Vas. Május 19 2024, 13:09