JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minden, ami érdekel

*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

Tartózkodási hely : Hungary

Szenzáció: Nadal kikapott a nyolc között Empty Szenzáció: Nadal kikapott a nyolc között

Témanyitás  Jolcsi Szomb. Jún. 11 2011, 01:26

A világelső Rafael Nadal három játszmában kapott ki a francia Jo-Wilfried Tsongától a londoni Queen’s Clubban zajló füvespályás tenisztorna negyeddöntőjében.

Szenzáció: Nadal kikapott a nyolc között Images?q=tbn:ANd9GcSDMOXPmfq58YyNhvpqJmzlT_49TRRarTbcenx4i9YE4yvuUzYY

A mérkőzés első szettje csak rövidítésben dőlt el a spanyol javára, a folytatásban pedig míg Nadal koncentrációja csökkent, Tsonga játékszínvonala úgy emelkedett. A francia behúzta a második szettet, a döntő játszmában pedig lesöpörte a pályáról a világelsőt.

Az amerikai Andy Roddick a vártnál könnyebben jutott be az elődöntőbe. A legjobb nyolc között sima két szettben győzte le a hetedik helyen kiemelt Fernando Verdascót. Roddick ellenfele az elődöntőben a játék nélkül továbbjutó brit Andy Murray lesz.