JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    A fiam családja (2013) Soshite chichi ni naru / Like Father, Like Son

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    A fiam családja  (2013)  Soshite chichi ni naru / Like Father, Like Son Empty A fiam családja (2013) Soshite chichi ni naru / Like Father, Like Son

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Júl. 05 2020, 15:06




    A fiam családja  (2013)  Soshite chichi ni naru / Like Father, Like Son 112453_46





    Egy jómódú család boldog hétköznapjait éli korunk Japánjában. Bár az üzletember férj rengeteget dolgozik, és kevésbé vesz részt kisgyerekük nevelésében, az anya életét kitöltik a gyerekneveléssel járó örömök. Egy nap azonban örökre megváltozik az életük: hívást kapnak a kórházból és megtudják, hogy szülés után összekeverték fiúkat egy másik újszülöttel. A házaspár összeomlik, majd jogi lépések helyett találkozik a másik érintett családdal, hogy megbeszéljék a két kisfiú visszacserélésének részleteit. Életük döntő ponthoz érkezik, és két lehetetlen közül kell választaniuk: fontosabb-e a biológiai szempont, és a vérszerinti apaság, vagy a már évek óta fiukként nevelt gyerek tekinthető igazi csemetéjüknek? Ugyanez a kérdés a másik családnál is megfogalmazódik, ők ráadásul szegénységben, jóval nehezebb körülmények között élnek, így a két kisfiú teljesen eltérő addigi élete is fenekestül felfordul.



      Pontos idő: Vas. Május 19 2024, 07:25