JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    2020: A NAGY ÉBREDÉS | Isteni Erőnk

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    2020: A NAGY ÉBREDÉS | Isteni Erőnk Empty 2020: A NAGY ÉBREDÉS | Isteni Erőnk

    Témanyitás  Jolcsi Csüt. Okt. 29 2020, 22:48







    Sziasztok, Üdv Mindenkinek!
    Beszéltünk már a 2020-as évről, az emelkedésről, az 5. dimenziós tudatosságról. A 2020-as év rengeteg dolgot rejt, amit szükséges észrevenni ahhoz, hogy emelkedjünk és ezt nem adják ingyen. Sokan félvállról veszik, mosolygonak az egészen, amiről mi spirituálisan gondolkodók beszélünk. Nincs is ezzel gond, hisz eljön az idő, a nem túl távoli jövőben, hogy Ők is érezni fogják a hullámot, a változást. Az alvó ember nem alszik már olyan sokáig. Rengetegen ebben az időszakban a spiritualitás felé kinyitották szívüket és szívják magukba a tudást. Ez a tudás, amit magukba szívnak oly sokan a könyvekből, cikkekből, videókból, hanganyagokból sok esetben az elme malmára hajtja a vizet és a lélek kárára is mehet. Ha az ember megtalálja azt az anyagot a külvilágban, amely a szívét-lelkét megszólítja, onnantól nincs több dolga az egyénnek. mint cselekedni. A tudás magában nem elég. A tudás nem emeli fel igazi Önvalónkat. A tudással nem tudjuk azonosítani magunkat. Ahhoz, hogy megtaláld MAGAD, felejts el MINDENT, amit tudsz. Amint a tudást megtanuljuk használni, a szeretettel egyetemben, amit szintén használni kell tudni, megteremtjük a Földi mennyországot.
    Ehhez viszont lépni szükséges.


      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 18:23