JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Brad és Jolie Tihanyban fog élni

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Brad és Jolie Tihanyban fog élni  Empty Brad és Jolie Tihanyban fog élni

    Témanyitás  Jolcsi Kedd Jún. 21 2011, 12:52



    Brad és Jolie Tihanyban fog élni


    Angelina Jolie és Brad Pitt hat gyermekükkel együtt hamarosan ismét Magyarországra látogat.



    Brad és Jolie Tihanyban fog élni  Bradandanegliedivorce


    A "magyar tenger" partjához, a Balatonra készül Angelina Jolie és Brad Pitt - írja a centraleasteurope.com turisztikai portál.

    A több sajtóorgánum által is megszellőztetett hírek szerint a hollywoodi sztárpár hat gyermekével együtt egy időre Tihanyba költözik, ahol képviselőik már keresik is a Jolie-éknak legmegfelelőbb kiadó villát.

    Mint arról korábban a hirado.hu is beszámolt, Brad Pitt októbertől Magyarországon forgatja legújabb filmjét, a World War Z-t, és úgy tűnik, ezúttal szeretnének a fővárosnál egy kicsit eldugottabb, nyugodtabb helyen megpihenni. Pitték tavaly három hónapot töltöttek Budapesten, akkor Angelina Jolie forgatta itt első saját rendezésű filmjét, a Vér és méz földjént.

    A világhírű sztárcsalád akkor annyira beleszeretett Magyarországba, hogy egy kétszintes lakást is vásároltak a Rózsák terén, így várható, hogy a Balatonon kívül ősszel itt is felbukkannak majd.

    Forrás: Hirado.hu


    http://www.kulturpart.hu/melybuvar/24865/brad_es_jolie_tihanyban_fog_elni



      Pontos idő: Pént. Május 17 2024, 08:58