JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    Újra rabosították Zalatnay Saroltát

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Újra rabosították Zalatnay Saroltát Empty Újra rabosították Zalatnay Saroltát

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Jún. 24 2011, 21:24




    Újra rabosították Zalatnay Saroltát


    Zalatnay Saroltát újra rabosították, azaz ujjlenyomatot vettek tőle és rendőrségi fotó készült róla. Egy volt hitelezője jelentette fel.



    Újra rabosították Zalatnay Saroltát Images?q=tbn:ANd9GcStoc-Fn7BMojFUA9ypvhKIE5e-A9Maz3X_KVPnM0Y-vZok4cUc



    Magánszemély által tett feljelentés és az eddig beszerzett bizonyítékok alapján gyanúsítottként fogják kihallgatni Zalatnay Saroltát, akit egy volt hitelezője jelentett fel. Csütörtökön az érdi rendőrkapitányságon rabosították Cinit - vagyis ujjlenyomatot vettek tőle és lefotózták.

    Az énekesnő ellen hónapokkel ezelőtt tett feljelentést egy volt hitelezője, aki - megunván az állandó ígérgetéseket és megelégelve az énekesnő "rongyrázó életmódját" - a hatóság segítségét kérte.

    Ha az ügy eljut a bíróságra, Cini újra börtönbe kerülhet.

    Zalatnay már kapott egyszer letöltendő börtönbüntetést, amikor különböző cégektől és magánszemélyektől pénzt kért kölcsön, magas hozamot ígérve. A hitelezők azonban soha sem látták viszont pénzüket, Cinit pedig 3 évre ítélték.

    (hirado.hu)


    http://nol.hu/mozaik/ujra_rabositottak_zalatnay_cinit

      Pontos idő: Csüt. Május 09 2024, 01:10