JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

2 posters

    Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  Jolcsi Csüt. Jún. 14 2012, 01:53







    Amélie, a naiv fiatal lány Párizsban él, a Montmartre-on. Élete egyhangúan telik, egy környékbeli bisztróban felszolgálóként dolgozik, a szomszédokkal pedig olyan bensőséges kapcsolatot tart fenn, mintha egy kisvárosban élne. Ám egy nap váratlan fordulat történik: A lakásának egy titkos zugában kis dobozra talál, amely az előző lakó gyerekkori emléktárgyait tartalmazza. Elhatározza, hogy visszajuttatja a kis dobozt jogos tulajdonosának. Ettől kezdve élete gyökeresen megváltozik, rájön, hogy valami módon képes környezetét boldogabbá tenni.. Szívesen boronál össze magányos embereket, amiből gyakran komoly bonyodalmak származnak. De jótéteményei közepette megismer egy különös fiatalembert (Mathieu Kassovitz) és most már a környezetén a sor, hogy segítsenek rajta...




    A hozzászólást Jolcsi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 21 2019, 18:23-kor.
    avatar
    tezsomano


    Hozzászólások száma : 2
    Points : 5
    Reputation : 3
    Join date : 2018. Jul. 14.

    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Re: Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  tezsomano Szomb. Júl. 14 2018, 15:18

    Jó, hogy bejelentkeztettek. Film persze nincs! :(
    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Re: Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Júl. 14 2018, 15:45



    Szia!

    Sajnálom, hogy a filmet törölték a tárhelyről!  :(

    De Neked újból feltettem!  SS  

    Jó szórakozást kívánok hozzá!  pápá

    avatar
    tezsomano


    Hozzászólások száma : 2
    Points : 5
    Reputation : 3
    Join date : 2018. Jul. 14.

    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Re: Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  tezsomano Szomb. Júl. 14 2018, 16:14

    Nagyon szuper vagy! Nagyon köszönöm! Nem is reménykedtem! : :) :) ,) yes
    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Re: Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Júl. 14 2018, 16:20



    Köszönöm!


    yes



    Ajánlott tartalom


    Amelie csodálatos élete (teljes film) Empty Re: Amelie csodálatos élete (teljes film)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 19:50