JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Európába ért a világ legolcsóbb autója

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Európába ért a világ legolcsóbb autója Empty Európába ért a világ legolcsóbb autója

    Témanyitás  Jolcsi Kedd Május 10 2011, 10:05




    Európába ért a világ legolcsóbb autója



    Európába ért a világ legolcsóbb autója 0o2tz2rf9wogcg41cg5



    Az indiai piac függőségéből menekülni kívánó Tata autógyár Európába hozta a Nano elnevezésű kisautóját, amely jelenleg a világ legolcsóbb kocsijának számít.

    Az indiai Tata autógyár elkezdte Európába exportálni a Nano elnevezésű miniautóját, a világ jelenleg legolcsóbbnak tartott kocsiját. A Marketwatch üzleti szakoldal szerint ezzel a Tata csökkenti az indiai belföldi piactól való függőségét.

    Az indiai autógyártók szövetségének hétfőn publikált adatai szerint a Tata 498 darab Nanót szállított Európába áprilisban. A Jaguar és Land Rover márkákat is tulajdonló gyártó szóvivője elismerte, hogy elkezdtek szállítani az európai piacra, de további részleteket nem közölt.

    A Nano egy ovális alakú, 624 köbcentis motorral rendelkező kisautó, amely a Marketwatch szerint jelenleg 3151 dollárba kerül újonnan, ami körülbelül 550-560 ezer forintot jelent. A kocsiból novemberben mindössze 509 darabot adtak el a hatalmas indiai piacon, olyan hírek után, hogy több ilyen jármű kigyulladt működés közben. A biztonsági átalakítások után áprilisban már 10 012 darabot adtak el Indiában.



    http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20110510-europaba-ert-a-vilag-legolcsobb-autoja.html


      Pontos idő: Vas. Május 19 2024, 18:55