JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi USA/MIAMI Nagydíj *** 05-03-án 16:30 Első Szabadedzés *** 22:30 Sprint időmérő *** 05-04.-én 18:00 Sprint futam *** 22:00 Időmérő *** 05-05.-én 22:00 FUTAM ***

    Angyal a családban (2004)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Angyal a családban (2004)   Empty Angyal a családban (2004)

    Témanyitás  Jolcsi Szomb. Szept. 05 2015, 23:43







    Sarah Bishop (Tracey Needham) és testvére, Beth (Natasha Gregson Wagner) szeretetben nevelkedtek együtt, azonban felnőttként eltávolodtak egymástól. Sarah a művészek küzdelmes és bizonytalan életét éli, míg az ambíciózus Beth értékesítési vezető egy vállalatnál. Amikor megtudják, hogy édesapjuk, Buddy (Ronny Cox) enyhe lefolyású agyvérzést kapott, elhatározzák, hogy a kedvében járnak és hazatérnek az ünnepekre. Buddy még mindig nem tette túl magát szeretett felesége, Lorraine (Meredith Baxter) elvesztésén, így azt javasolja lányainak, hogy a Karácsonyt régi családi otthonukban töltsék, amelyet Lorraine halála után hagytak el. A megérkezésüket követő estén a család minden tagját kellemes emlékek hangulata járja át, és azt kívánják, bárcsak Lorainne is jelen lenne. Másnap reggel a lányok friss sütemény és édesanyjuk vaníliás kávéjának illatára ébrednek, és a karácsonyfa tetején Lorainne kedvenc csúcsdísze pompázik. Mintha előző esti kívánságuk valóra vált volna... vagy ez csupán egy álom?



      Pontos idő: Vas. Május 12 2024, 19:04