JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi KÍNA Nagydíj *** 04-19.-én 05:30 Első Szabadedzés *** 09:30 Sprint időmérő *** 04-20.-án 05:00 Sprint futam *** 09:00 Időmérő *** 04-21.-én 09:00 FUTAM ***

    HALÁLRA JELÖLVE (1990)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    HALÁLRA JELÖLVE   (1990) Empty HALÁLRA JELÖLVE (1990)

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Jan. 15 2016, 22:43




    HALÁLRA JELÖLVE   (1990) Hal%C3%A1lra-jel%C3%B6lve





    John Hatcher évtizedeken keresztül dolgozott a Kábítószer Ügyosztályon, mint különlegesen képzett ügynök. Amikor azonban egy utcai lövöldözés során lelövik a legjobb barátját, úgy érzi, betelt a pohár. Úgy tervezi, hogy felhagy a veszélyes hivatással és visszavonul nyugodt, külvárosi otthonába. Számításait azonban keresztülhúzza a maffia: a külváros érintetlensége, nyugalma már nem a régi – kábítószer-háború dúl a szomszédságban a jamaikai és kolumbiai kábítószerkereskedők között a terület uralmáért. Amikor Sebhelyes, a jamaikaiak vezére kegyetlen módon leszámol a kolumbiaiakkal, Hatcher kerül az első helyre a maffiafőnök halállistáján: hogy kicsalják otthonából, először Hatcher húgának családját támadják meg, súlyosan megsebesítve a férfi unokahúgát. Sebhelyes elérte célját: az egykori ügynök ismét fegyveréhez nyúl, és elindul, hogy rendet teremtsen…



      Pontos idő: Vas. Ápr. 28 2024, 09:53