JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Az őserdő hőse 2. (2003)

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Az őserdő hőse 2.  (2003) Empty Az őserdő hőse 2. (2003)

    Témanyitás  Jolcsi Szer. Márc. 23 2016, 21:34




    Az őserdő hőse 2.  (2003) Az-%C5%91serd%C5%91-h%C5%91se-2.





    Tovább szaporodtak az őserdő hősei. George, a dzsungel királya és szerelme, Ursula majd kicsattan a boldogságtól, amikor megszületik közös gyermekük, ifjabb George, az őserdő legfiatalabb hőse. George büszke gyermekére, és reméli, hogy a trónörökös – aki nagyon hamar otthon érzi magát a liánok között – egyszer majd leveszi válláról a dzsungel vezetésének súlyos terhét. Az állatok azonban egyre dühösebbek a szőrtelen család fejére, ugyanis George immár sokkal több időt tölt nőstényével és csemetéjével, mint egykori barátaival. A feszültség tovább fokozódik, amikor felbukkan a dzsungelben az anyós, Ursula drága anyukája, aki nem képes beletörődni abba, hogy lánya egy beszélő “majom” szerelmét választotta. Mindent elkövet, hogy jobb belátásra bírja a lányát és visszatérítse a civilizációba, de úgy tűnik, Ursula hajthatatlan. Egy váratlan telefonhívás azonban az anyós malmára hajtja a vizet. George gorillaszabású testvére ugyanis Las Vegasba utazott szerencsét próbálni, és természetesen bajba keveredett. George családjával együtt felkerekedik, hogy segítsen testvérének, de eközben a gonosz Lyle Van de Groot is az anyós segítségére siet: hipnotizálja Ursulát, hogy ne emlékezzen George-ra! Miközben az őserdő hőse és gorilla tesója azon munkálkodnak, hogy kiszabadítsák Ursulát és eltüntessék a lány emlékezetének homályos foltjait, a dzsungelben egy oroszlán George trónjára tör – megpróbálja rádumálni az állatokat, hogy fordítsanak hátat eddigi vezérüknek és ezentúl kövessék őt. Lesz dolga George-nak, ha visszatér!


      Pontos idő: Vas. Május 19 2024, 18:16