JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    ÖNPROGRAMOZÁS kozmikus gyógyító szimbólumokkal * a testi-lelki-szellemi EGÉSZ-ségért

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    ÖNPROGRAMOZÁS kozmikus gyógyító szimbólumokkal * a testi-lelki-szellemi EGÉSZ-ségért Empty ÖNPROGRAMOZÁS kozmikus gyógyító szimbólumokkal * a testi-lelki-szellemi EGÉSZ-ségért

    Témanyitás  Jolcsi Pént. Május 02 2014, 22:22










    Ez a videó segít abban, hogy TESTI - LELKI - SZELLEMI szinten EGÉSZ-séges legyél. ... A szimbólumok oly módon lettek összeállítva, hogy az Egészségünkben és az Életünkben és a Tudati világunkban helyreállítja az EGYENSÚLYT, a HARMÓNIÁT és a TELJESSÉGET.

    Nézd meg ezt a videót naponta legalább egyszer, 30 napon keresztül. ... Mindössze annyit kell tegyél, hogy légy nyitott és nézz és hallgass nyitott szívvel. A kozmikus ősi gyógyító szimbólumok rezgése és jelentése BEÍRÓDNAK a TUDATALATTIBA.

    Hogyan is hat az Önprogramozás?

    Minden szó, gondolat teremt: energiát és az energiának megfelelő érzéseket. Amikor hangosan(!) olvasod a megerősítő mondatokat, gondolatokat, azokat az agyad befogadja, majd ez letárolódik a tudatalattiba is, ahol mindazokat a Benned lerakódott negatív információkat, melyeket a hosszú ideje tárolsz, azokat FELÜLÍRJA!

    Mivel a tudatalattidnak nincs szűrője, ha valamit sokszor hall az előbb-utóbb felülírja azt a „programot", ami éppen aktuálisan fut benne. ... Pszichológiai, kinezológiai, katonai (agymosás!) és ezoterikus könyvek mindegyike egyöntetűen a minimum 21 napon át történő, napi rendszeres programozást írja elő, mivel ennyi idő kell, hogy a sejtinformációk átíródjanak.

    Ha többet szeretnél tudni arról, hogyan alakítja az Éltünket a Pozitív gondolkodás, akkor olvass tovább itt: http://csillagforras.blogspot.hu/2013...



    .

      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 16:56