JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Illatos almás-zabpelyhes süti, amely felgyorsítja a fogyást is!

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Illatos almás-zabpelyhes süti, amely felgyorsítja a fogyást is! Empty Illatos almás-zabpelyhes süti, amely felgyorsítja a fogyást is!

    Témanyitás  Jolcsi Csüt. Május 12 2011, 22:38



    Illatos almás-zabpelyhes süti, amely felgyorsítja a fogyást is!



    Illatos almás-zabpelyhes süti, amely felgyorsítja a fogyást is! Almatorta


    Így készítsd el:

    Fél kiló zabpelyhet keverj el annyi light margarinnal, hogy sűrű, kenhető masszát kapj.
    Ízesítsd egy citrom reszelt héjával és egy vaníliarúd kikapart belsejével,
    majd dolgozz hozzá egy kiló lereszelt almát,
    ízlés szerinti mennyiségű édesítőszert és egy teáskanál fahéjat.
    Öntsd a masszát magas falú, sütőpapírral bélelt tepsibe,
    a tetejét borítsd be almaszeletekkel,
    és közepes lángon süsd körülbelül 20 percig.


    Ezért fogyaszt

    Ez a sütemény több zsírégető, emésztésserkentő táplálékot egyesít, melyek nemcsak egymás hatását erősítik, ízben is remekül harmonizálnak. A teljes kiőrlésű zabpehely a gyomorban megduzzad, így hosszú időre eltelít, emésztése közben pedig alaposan megtisztítja a beleket a lerakódott salakanyagoktól.

    Szintén magas rosttartalmának köszönheti zsírégető hatását a friss alma is, amely nem véletlenül a fogyókúrázók egyik kedvenc gyümölcse. A süteményre a koronát a fahéj teszi fel, amely nemcsak ízben passzol remekül a savanykás almához és az édeskés zabpehelyhez, de a benne található csersavaknak köszönhetően az emésztést is segíti. Ráadásul hatékonyabbá teszi az inzulin munkáját, és fertőtlenítő tulajdonsága miatt megszünteti a gyulladásos emésztőszervi betegségeket.



    http://www.femina.hu/fogyokura/3_zsiregeto_edesseg_ami_felgyorsitja_a_fogyast

      Pontos idő: Csüt. Május 16 2024, 21:17