JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Gyártás előtt az új magyar elektromos autó

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Gyártás előtt az új magyar elektromos autó  Empty Gyártás előtt az új magyar elektromos autó

    Témanyitás  Jolcsi Hétf. Május 23 2011, 08:17




    Gyártás előtt az új magyar elektromos autó



    Gyártás előtt az új magyar elektromos autó  83463_elekromos_aauto


    Hamarosan elkezdik gyártani hosszú idő után az első magyar elektromos autót. Sajnos Németországban, mert a járművet kifejlesztő cég hiába próbálta idehaza elindítani a gyártást, falakba ütközött. A magyar tervezésű elektromos autót kifejlesztő cég vezetője azt mondja, hogy jövőre ő lehet a leggazdagabb magyar.
    Elektromos autó: nálunk is lenne helye!

    Elektromos autóknak Magyarországon is lenne bőven hely, hiszen nem bocsátanak szennyező anyagokat a levegőbe, és nagyon halkak is, nem növelik a zajszennyezettséget.

    Nyugat-Európában sok országban támogatják a villanyautókat. Norvégiában fut a legtöbb, egy lakosra nézve, ott a kedvező adószabályokon kívül számos más kedvezmény van érvényben évek óta. Franciaországban pedig elkezdték lecserélni a kukásautókat, a tervek szerint az egész országban ilyen járművek gyűjtik majd be a szemetet.

    A magyar tervezésű elektromos autót kifejlesztő cég vezetője, Horváth Sándor László azt mondja, hogy jövőre ő lehet a leggazdagabb magyar, annak köszönhetően, hogy hamarosan legördülnek első járművei a gyártósorról. A vállalat azért nem adta fel itteni terveit sem, az ország keleti felében is építenek egy üzemet, ahol a német gyárat támogató alkatrészeket készítenek majd – adta hírül a közrádió.

    OrientPress Hírügynökség


    http://drinfo.hu/hirek/hirtallozo/98/14984-gyartas-elott-az-uj-magyar-elektromos-auto




      Pontos idő: Vas. Május 19 2024, 19:29