JOLCSI OLDALA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JOLCSI OLDALA

Minden, ami érdekel


*** 2024 évi ITALY Nagydíj *** 05-17-én 13:30 Első Szabadedzés *** 17:00 2. Szabadedzés *** 05-18.-án 12:30 3. Szabadedzés ***16:00 Időmérő *** 05-19.-én 15:00 FUTAM ***

    Nadal legyőzte Federert, megvan a hatodik Garrosa

    Jolcsi
    Jolcsi
    Admin


    Hozzászólások száma : 5844
    Points : 18771
    Reputation : 4
    Join date : 2011. Feb. 25.
    Tartózkodási hely : Hungary

    Nadal legyőzte Federert, megvan a hatodik Garrosa Empty Nadal legyőzte Federert, megvan a hatodik Garrosa

    Témanyitás  Jolcsi Vas. Jún. 05 2011, 20:09





    Nadal legyőzte Federert, megvan a hatodik Garrosa

    Federer 5:2-ről bukta el az első szettet, aztán már nem tudta megállítani a remekelő spanyolt.



    Nadal legyőzte Federert, megvan a hatodik Garrosa Images?q=tbn:ANd9GcQDfyHyhSRKuyZkgMcYcQHBo8_Lk16D0hZM-BAr7kuNjoZGMUAfAA


    Rafael Nadal 7:5, 7:6, 5:7, 6:1-re legyőzte Roger Federert a francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjében, ezzel a spanyol világelső hatodszor nyerte meg a Roland Garrost, és beérte Björn Borgot az örökranglistán.

    A mérkőzés több szempontból is jubileumot jelentett, ez volt ugyanis a 25. Rafael Nadal–Roger Federer meccs – a spanyol tizenhatszor győzött korábban –, és a 14., amelyet salakon rendeztek. Nadal pedig 2005-ben ugyanezen a napon nyert először Grand Slam-tornát, akkor Mariano Puertánál bizonyult jobbnak a Roland Garros döntőjében. A spanyol ekkor indult először a francia nemzetközi teniszbajnokságon férfi egyesben, és a második férfi teniszező lett Mats Wilander 1982-es győzelme óta, aki első kísérletre megnyerte a tornát.


    Teljes cikk:
    http://www.nemzetisport.hu/tenisz/nadal-legyozte-federert-megvan-a-hatodik-garros-2080545/

      Pontos idő: Hétf. Május 20 2024, 13:30